http://www.rvs-meistars.lv/
Russian | Latvian
Remonta vieta atjauno!

     Somu kompānija „RVS master” ir izveidota ar speciālistiem, kuri strādā remonta atjaunošanas sastāvu (RVS) ražošanas jomā. Šī kompānija nodarbojas ar jaunāko enerģijas saglabāšanas un ekoloģiski nekaitīgu tehnoloģiju izstrādāšanu, ražošanu un ieviešanu. Šādu tehnoloģiju izstrādāšana palīdz atjauno jebkuru tipa dzinēju, rūpniecības iekārtu, autotransportu, kā arī dažādu mašīnu un mehānismu darbspēju un vairakkārt uzlabot motora resursu.
     Balsoties uz pētniecības izstrādnēm nanotehnologijas jomā, mūsu firma ir uzsākusi jaunas produkcijas ražošanu un realizāciju zem prečzīmes „RVS Master”. Šī produkcija sastāv no dažādiem pēc savu funkcionālo iespēju sastāviem, kuriem piemīt unikālas fizikālķīmiskas un tribotehniskas īpašības.
     „RVS Master” sastāvi ir sarežģīts organometālkeramisko savienojumu komplekss (OMKS), ar aktīvo elementu hibrīda struktūra, daļai no kuriem piemīt izteiktas katalītiskās īpašības. Šī sastāvi ir sintezēti un aktivēti tādā veidā, lai sevī varētu iekļaut gan parasto dabīgo ģeomodifikatoru un ģeoaktivatoru īpašības, gan plakšanas un hemosorbēšanas tradicionālās īpašības. Tieši tāpēc „RVS Master” sastāviem piemīt spēcīgs atjaunošanas, stiprināšanas, antifrikcijas ( pret berzes), pret plēšanas, kā arī reģenerācijas kontrolējams efekts. „RVS Master” sastāvus pievieno motora, transmisijas, hidraulikas un eļļas, tajā pat laikā nav būdami eļļas piedevas
     “RVS Master” sastāvi ir paredzēti metāla virsmas slāņu modificēšanai un pastiprināšanai, kas ievērojami uzlabo visu mezglu un mehānismu darbību. Praksē tas nozīme: berzes samazināšanas, spraugu kompensācija, degvielas ietaupījums, eļļas kalpošanas termiņa pacelšanās uz 70-80%, kā arī strauja postošas ietekmes samazinās uz berzes virsmām.
     „RVS Master” sastāvu priekšrocība ir tāda, ka to izmantošana ir viegla un nekaitīga. Viss ietekmes process ir kontrolējams ar daudzām pakāpēm, kas prakse dod iespēju ātri, efektīvi un lēti atjaunot mašīnu un mehānismu parametrus, kuri ekspluatācijas laikā bija zaudēti
Šie sastāvi nodrošina vienlīdzīgi augstus rezultātus kā jaunai tehnikai, kā arī nolietotai tehnikai


Info support: http://www.inika.lv  |  Tech support: info@rvs-meistars.lv