http://www.rvs-meistars.lv/ > Asortiments > GUN
Russian | Latvian
GUN


RVS MASTER GUN TREATMENT

GUN Kaujas un medību ieročiem Jebkurā šaujamie ieroči

Komplekta sastāvs: pudelīte ar atjaunošanas sastāvu 60 ml

   Kaujas un medību ieročiem piemīt «netikums» dilt, kad ar tiem šauj, un rūsūt, kad nešauj. Stobrā uzkrā-jas piededži, uz iekšējās virsmas rodas skrambas un veidojas rūsas plankumi, nodilst aļzslēgs un šaušanas mehānisms. Lai gan medību ieroči nenolietojas tik ātri kā kaujas šautenes, arī tiem profilakse nekaitēs. Bet vispār RVS MASTER spēj pagarināt mūžu un uzlabot ballistiskās īpašības jebkuram šaujamierocim.
   Teorētiski metālkeramikas aizsargkārta, ko RVS veido uz darba virsmām, atjauno jebkurus berzes pārus, īpaši jau pār stobrs-šāviņš, ja vien nodilums nepārsniedz kritisko 50% atzīmi. Tādējādi tiek optimizēti tādi rādītāji kā trāpījumu blīvums, lodes lidojuma tālums un trajektorija, ieroča caursišanas spēja, šaušanas mehānisma darbības laidenums un precizitāte (nav atsitiena) un, beidzot, slobra nolurība pret pārkāršanu un mehāniskiem bojājumiem.
   Lai sasniegtu lielāku efektu, ieteicams ar RVS sastāvu apstrādāt stobra iekšējo virsmu un šavņu kontaktvirsmu, kā arī nolaišanas un padošanas mehānisma, aizslēga un belzeņa detaļas, veikt «piešaudi» un ieroča atkārtotu apstrādi (pavisam 10-15 šāvienu).
   Speciālisti brīdina: pēc apstrādes šautenes raksturlielumi kādu laiku vēl var mainīties, tāpēc kontrolšāvienu sēriju Ija iespējams un nepieciešams) ieteicams pagarināt, līdz tiek iegūti kontrolējami nemainīgi rādītāji.

RVS MASTER GUN sastāva mazumtirdzniecības cenas

GUN Kaujas un medību ieročiem 20.00 €
Info support: http://www.inika.lv  |  Tech support: info@rvs-meistars.lv